KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967100
nr 1396 7100
Folke Wilhelmson Berg
(1896-1974), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 53x63cm, yttermått inklusive ram: 74x84cm
Folke Wilhelmson Berg, född 1896, död 1974, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:36:04
100 kr
150 kr
Folke Wilhelmson Berg
Läs mer om Folke Wilhelmson Berg